Krystian Pieszczek został nowym zawodnikiem Texom Stali Rzeszów. Ten utytułowany żużlowiec przyszedł do klubu z Podkarpacia z ROW-u Rybnik na zasadzie wypożyczenia.
Krystian Pieszczek będzie rywalizował w formacji seniorskiej o miejsce w składzie z takimi zawodnikami jak m.in. Peter Kildemand, Marcin Nowak czy Rafał Karczmarz. W ostatnich dniach w składzie "Żurawi" zrobiło się nieco luźniej, ponieważ z zespołem pożegnali się Eduard Krcmar i Jonas Jeppesen. Obaj zawodnicy do tej pory nie znaleźli się w wyjściowym składzie drużyny Texom Stali i będą mogli trafić do innego ligowca na zasadzie wypożyczenia.

Texom Stal Rzeszów kolejny mecz odjedzie za nieco ponad tydzień, bowiem w sobotę 27 maja rozegra zaległe spotkanie na wyjeździe ze Startem Gniezno. Na domowy owal Rzeszowianie zawitają znowu 4 czerwca, kiedy to w ramach 7. kolejki podejmą OK Bedmet Kolejarz Opole.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.