W piątek w Rzeszowie odbędą się uroczystości związane z obchodami 30-lecia Brygady Strzelców Podhalańskich. W związku z tym w czasie uroczystości wystąpią utrudnienia w ruchu.
W piątek 26 majacw Rzeszowie odbędą się uroczystości święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich i równocześnie 30-lecia utworzenia jednostki.

Po uroczystej mszy, około godz. 12:00 z Kościoła Garnizonowego na ulicy Reformackiej wyruszy kolumna marszowa. Jej uczestnicy przejdą na al. Cieplińskiego. Kolumna poruszać się będzie ulicami: Reformacką, Langiewicza, Mochnackiego do al. Cieplińskiego.

W trakcie uroczystości, podczas defilady pododdziałów w godz. 12:00-14:00, zamknięta dla ruchu samochodowego będzie aleja Cieplińskiego od al. Piłsudskiego (rondo Dmowskiego) do Mochnackiego (rondo Pakosława).

Ponadto, w godz. 13:00-14:00 zamknięty dla ruchu będzie prawy pas ul. ks. Jałowego na wysokości od ul. Sondeja do al. Cieplińskiego. Policjanci apelują o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy zabezpieczających uroczystości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.