Już 1 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem w Rzeszowie odbędzie się największy Dzień Dziecka w Rzeszowie.
Fundacja Misji Obywatelskiej wraz z współorganizatorami, partnerami i patronami honorowymi zaprasza wszystkich milusińskich na Międzynarodowy Dzień Dziecka w Rzeszowie, który odbędzie się już 1 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem w Rzeszowie.

Przewidziane jest mnóstwo atrakcji: gry, zabawy, specjalnie przygotowane animacje, miasteczko dmuchańców, a także Mini Zoo. Przewidziano blisko 50 stanowisk promocyjno-rozrywkowych instytucji publicznych, prywatnych oraz społecznych.

A to nie wszystko...

Podczas wydarzenia obecny będzie, znany z programu "Pytanie na śniadanie" szef kuchni Jerzy Nogal, który poprowadzi warsztaty kulinarne na bazie lokalnych receptur. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich będą prezentować swoje potrawy.

Na wydarzeniu wystąpią podopieczni z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Zespół Fiesta ze Lwowa oraz Patryka Mateja! Impreza będzie kolorowa, bowiem...

Od godz. 15 startuje kolejna edycja festiwalu Holi Święto Kolorów podczas którego całe rodziny bawią się w rzucanie w siebie kolorowymi proszkami.

KIEDY: 1 czerwca 2023 r.

GDZIE: Park Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie O KTÓREJ: Startujemy o godz. 10:00 w czwartek UDZIAŁ: BEZPŁATNY!

HARMONOGRAM:


  • Godz. 10:00 - START

  • Godz. 10:30 - 14:00 - CZĘŚĆ ROZRYWKOWO-ARTYSTYCZNA

  • Godz. 14:00 - 15:00 - STREFA CHILL OUT

  • Godz. 15:00 - 19:00 - FESTIWAL HOLI ORAZ C.D. CZĘŚĆ ROZRYWKOWO- ARTYSTYCZNEJ

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.