Jeżeli przez pięć dni uda Ci się poruszać po Rzeszowie bez samochodu i udokumentujesz to osiągnięcie w mediach społecznościowych, możesz wygrać hulajnogę elektryczną lub inne nagrody.
Założenia wyzwania "Tydzień bez samochodu w Rzeszowie" są proste: po wypełnieniu formularza, od 5 lub 12 czerwca wystarczy przez pięć dni publikować na Facebooku lub Instagramie posty (jeden dziennie) dokumentujące poruszanie się po Rzeszowie bez samochodu. We wpisie (film lub zdjęcie) powinna znaleźć się formułka: Dzień x wyzwania "Tydzień bez samochodu w Rzeszowie".

Więcej:
Wyzwanie: Tydzień bez samochodu w Rzeszowie #ZwinnyRzeszów gdzie "x" powinno być zastąpione kolejno numerem dnia wyzwania. Rozwinięcie opisu jest dowolne, bardzo ważne jest pozyskiwanie jak największej liczby reakcji i komentarzy. Niedozwolone jest jednak zdobywanie ich odpłatnie. Głosy zostaną zliczone do 20 czerwca, a wielki finał zaplanowano na 23 czerwca.

Nagrody przewidziano dla zdobywców pierwszych pięciu miejsc:
  • 1 miejsce (wartość nagrody 2.800 PLN): Hulajnoga elektryczna Frugal CYBER + torba na kierownicę + alarm na pilota

  • 2 miejsce (wartość nagrody 1.400 PLN): Wypożyczenie elektrycznego moto-crossa marki SURRON na 7 dni lub wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 30 dni

  • 3 miejsce (wartość nagrody 700 PLN): Wypożyczenie elektrycznego moto-crossa SURRON na 3 dni lub wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 14 dni

  • 4 i 5 miejsce (wartość nagrody 2x350 PLN): wypożyczenie elektrycznej hulajnogi/elektrycznego skutera na 7 dni

Zostaw samochód na tydzień. Zachęca prezydent Rzeszowa

Akcja Zwinny Rzeszów jest owocem współpracy stowarzyszenia Ekoskop oraz firmy Electricall. Udział może wziąć każdy, a ze szczegółowymi założeniami można zapoznać się tutaj: Wyzwanie: Tydzień bez samochodu w Rzeszowie

- Mam nadzieję, że i ja będę mógł sprawdzić się w tym wyzwaniu. Rzeszów i pogoda zdecydowanie sprzyja temu, aby zostawić auto i spróbować poruszać się innymi metodami. Dzięki temu zadbamy o środowisko, zobaczymy miasto od nieco innej strony i na pewno spędzimy trochę więcej czasu na świeżym powietrzu - zachęca Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.