Bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal, plac zabaw, siłownia plenerowa - m.in. takie elementy złożą się na nową infrastrukturę sportowo-rekreacyjną przy Szkole Podstawowej nr 5 w Rzeszowie.
Urządzenie terenów sportowo-rekreacyjnych na osiedlu Słocina to kolejna już w tym roku inwestycja wybrana do wykonania przez mieszkańców podczas ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt zdobył 1663 głosy i zajął trzecie miejsce w kategorii "zadania osiedlowe". Przetarg na wybór wykonawcy, który inwestycję przy Szkole Podstawowej nr 5 zrealizuje został już ogłoszony. Rozstrzygnięcie zaplanowane jest na początek lipca.

Wybrana firma będzie miała cztery miesiące na wykonanie prac. Będą one polegały m.in. na budowie trzytorowej bieżni lekkoatletycznej o poliuretanowej nawierzchni, skoczni do skoku w dal, rzutni do pchnięcia kulą. Powstanie także plac zabaw wyposażony m.in. w piramidę linową, wielofunkcyjny zestaw zabawowy, karuzelę tarczową. Zamontowane zostaną także elementy siłowni plenerowej oraz stół do gry w szachy i ławki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.