Piknik Nauki E K S P L O R A C J E

-

nieopodal rzeszowskiego zamku i fontanny multimedialnej
35-001 Rzeszów

Wstęp wolny   REJESTRACJA

Piknik Nauki EKSPLORACJE to wydarzenie, którego celem jest popularyzacja nauki oraz techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy, edukacji nieformalnej oraz promocja projektu utworzenia podkarpackiego centrum nauki.

Piknik Nauki EKSPLORACJE to atrakcyjne pokazy naukowe, intrygujące warsztaty poznawcze oraz interaktywne eksponaty, dostępne w przestrzeni miasta i w murach uczelni, dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, rodzin oraz grup zorganizowanych. Głównym celem będzie ukazanie i popularyzacja wiedzy naukowej i technicznej, lokalnych osiągnięć naukowych, bogactwa zasobów przyrodniczych oraz propagowanie idei i metod stosowanych w edukacji nieformalnej oraz poza formalnej.

Misja i program ukierunkowany będzie na pokazanie różnorodności i wzajemnych powiązań pomiędzy trzema makro-obszarami wiedzy, opisanymi za pomocą haseł „My ludzie”, „Świat wokół Nas” oraz „Nasza Cywilizacja” zaczerpniętych z założeń programowych Podkarpackiego Centrum Nauki.

Piknik Nauki EKSPLORACJE odbędzie się w Rzeszowie w sobotę 9 października w godz. 11:00-18:00, w tradycyjnej lokalizacji w centrum miasta, nieopodal rzeszowskiego zamku i fontanny multimedialnej. .

WSTĘP WOLNY!

https://www.facebook.com/events/1018252181893262

 

Piknik Nauki E K S P L O R A C J E

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl