Speedy Foto

Zwierzomania 2024

-

G2A Arena
Jasionka 953, 36-002 Jasionka

20zł - 90zł   KUP BILET

W kwietniu 2024 w Rzeszowie zjawią się licznie miłośnicy zwierząt towarzyszących i egzotycznych. Nie zabraknie rasowych psów i kotów, królików, różnych gadów, płazów i innych czworonogów. Wystawę objął honorowym patronatem Marszałek Województwa Podkarpackiego, Pan Władysław Ortyl.

Podczas wydarzenia planowane są następujące imprezyFelimpiada 2024

Organizowana przez Unię Felinologii Polskiej przy współpracy z polskimi przedstawicielstwami ogólnoświatowych federacji felinologicznych - FIFe, WCF i TICA. Setki pięknych kotów będą oceniane przez wielu wybitnych międzynarodowych sędziów felinologicznych w walce zarówno o tytuły swoich federacji, jak i o zaszczytny tytuł Felimpijczyka. Czy macie swoje ulubione rasy? Na pewno będzie je można spotkać na Felimpiadze. Nieważne, czy kochacie dostojne Maine Coony, nagie sfinksy czy smukłe koty syjamskie – musicie tam być i dopingować ulubieńców!

Pokazy psów rasowych

Oddziały Rzeszów i Radom Związku Kynologicznego w Polsce zapraszają serdecznie zapraszają do spędzenia miłego czasu z kynologią. Podczas Zwierzomanii odbędą się pokazy ras i wyszkolenia psów. Będzie też możliwość rozmowy z doświadczonymi hodowcami. To także możliwość podpatrywania najlepszych przy pracy. Wszyscy kochamy psy, więc widzimy się na G2A Arenie!

Targi akcesoriów i karm dla zwierząt

Zwierzomania to także targi karm i akcesoriów dla zwierząt. Topowe marki, znani producenci, a także – nowi gracze na rynku. Kilka tysięcy metrów kwadratowych stoisk, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wystawa królików

Przy współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego na Zwierzomanii pojawią się rasowe króliki. Kochacie te miłe futrzaki? Jak tak, to zaznaczcie termin w kalendarzu!
Wystawa gadów i płazów
Czy są w śród nas miłośnicy małych dinozaurów? Zapraszamy serdecznie do podróży w czasie – na G2A Arenie pojawią się różnego rodzaju gady, płazy i pająki.

Wykłady Krajowego Instytutu Hodowli Zwierząt Towarzyszących

Zwierzomania to także czas nauki. Krajowy Instytut Hodowli Zwierząt Towarzyszących przeprowadzi szereg odczytów dla zwiedzających o tematyce okołozwierzęcej, dobrostanowej, weterynaryjnej czy behawioralnej. Zaproszeni wykładowcy to pracownicy uniwersyteccy na co dzień zajmujący się tematyką, którą będą prezentować oraz behawioryści COAPE. Wykłady odbywać się będą kilka razy dziennie, zaplanujcie więc dobrze czas zwiedzania, aby żadnego nie przegapić!

Gala „Przyjaciel Zwierząt”

Podczas Zwierzomanii odbędzie się ceremonia wręczenia nagród „Przyjaciel Zwierząt”. Statuetka ta przyznawana jest przez Świat Hodowcy, Krajowy Instytut Hodowli Zwierząt Towarzyszących i Unię Felinologii Polskiej osobom wybitnym, zasłużonym dla dobra zwierząt w Polsce i wspierających rzetelne hodowanie psów i kotów, w duchu poszanowania zasad. Chcecie dowiedzieć się, kto w 2024 dostanie to wyróżnienie? Bądźcie na G2A Arenie!

Pokazy ratownictwa zwierzęcego Animal Rescue Poland

Fundacja Animal Rescue Poland od lat wspiera służby mundurowe w codziennej pracy, pomagając w akcjach, gdzie w grę wchodzą też zwierzęta. ARP bierze udział w interwencjach w pseudohodowlach, pomaga mundurowym w sytuacjach zagrożenia pogryzieniem przy wejściach do podejrzanych, wspiera Straż Pożarną przy wypadkach.
Animal Rescue Poland przeprowadzi pokazy sprzętu i taktyk ratownictwa zwierzęcego.

 

Zwierzomania 2024

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2024 rzeszow112.pl