Sensownie o Dizajnie | #2 Jak się sprzedać?

-

Niezła Sztuka - Pub - Sklep z artykułami artystycznymi - Kawiarnia

Sobieskiego 18, 35-001 Rzeszów

Wstęp wolny

Sensownie o Dizajnie | #2 Jak się sprzedać?

? Wydarzenie “Jak się sprzedać?” to kolejne spotkanie tematyczne w ramach cyklu Sensownie o Dizajnie skierowane do twórców – miłośników dizajnu. Format bazuje na dyskusji z gośćmi specjalnymi oraz uczestnikami wydarzenia.

? Podczas drugiego spotkania poruszymy temat sprzedaży – siebie (niezależnie czy jesteś na etacie, czy prowadzisz firmę) oraz swoich usług. Porozmawiamy z twórcami, przedsiębiorcami działającymi lokalnie oraz globalnie. Bez narzekania podyskutujemy o podejściu do sprzedaży, wycen, skalowania oraz o rynku.

? Pomysł zrodził się, dojrzał i jest realizowany przez czterech pasjonatów świadomego projektowania (Marcina, Mateusza, Bartka, Juliusza), którzy postanowili stworzyć przestrzeń do dyskusji dla innych miłośników dizajnu.

? Odkrywaj, inspiruj się różnorodnymi podejściami, dziedzinami, ich wzajemnym przenikaniem się. Poznaj interesujących ludzi i buduj relacje.

? Popierasz tą ideę? Możesz być jej częścią – spotykamy się 30 września 2021 o godz. 19:00 w Niezłej Sztuce (ul. Sobieskiego 18 – BWA).
---
? Podczas pierwszego wydarzenia zapytaliśmy Was o gotowość dołożenia "cegiełki" do organizacji spotkań Sensownie o Dizajnie. W związku z waszą aprobatą uznaliśmy, że drugie spotkanie będzie biletowane.

? W ramach biletu otrzymujecie rezerwację miejsca siedzącego oraz kupon na drinka (do wyboru piwko/wino/napój bezalkoholowy). Pozostała część kwoty będzie przeznaczana na koszty organizacyjne. My nie zarabiamy na wydarzeniach.

? Bilety:
I pula (50 szt.) – 10 PLN
II pula (100 szt.) – 15 PLN
W dniu wydarzenia – 20 PLN
? Kup bilet na:
https://biletyna.pl/event/view/id/194367
---
? COVID Info:
1. Każdy uczestnik zobowiązuje się do samodzielnego zabezpieczenia się poprzez maseczkę zasłaniającą nos i usta, której noszenie jest obowiązkowe w przestrzeniach zamkniętych (korytarze, toaleta, bar).
2. Uczestnikiem może być jedynie osoba, która wedle swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną lub nie przebywa na kwarantannie i pod nadzorem epidemiologicznym.
---
Inicjator: S’SENSE
Patronaci: Grafmag, Produktanci, Stowarzyszenie Architektów RP – Oddział w Rzeszowie
Partnerzy: Niezła Sztuka

Więcej: https://www.facebook.com/events/565519551317685/

 

Sensownie o Dizajnie | #2 Jak się sprzedać?

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl