Koncert Świąteczny – Magic of White Christmas

-

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

Chopina 30, 35-959 Rzeszów

110.00zł   KUP BILET

Między rokiem, co nadszedł,     A poprzednim, co zgasł,
Między datą urodzin A dniem, co nieznany                   
Są magiczne spotkania,
Są zdarzenia wśród gwiazd
Nazwane przez ludzi kochaniem... 
   - Agata Miklaszewska,

fragment libretta "Kai i Gerda, Baśń o Królowej Śniegu" KONCERT ŚWIĄTECZNY - Magic of White Christmas Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła i miłości. To taki magiczny czas, w którym każdy z nas, niezależnie od wieku wraca wspomnieniami do lat dzieciństwa i młodości.

To czas niezwykłych zdarzeń i spotkań wśród gwiazd, gdy znów możemy spojrzeć na świat oczami dziecka. Chcielibyśmy przedłużyć magię Świąt i zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert, taki zimowy i ciepły, pełen miłości i bieli, taki inny i taki magiczny... Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki w nowych aranżacjach przeniosą nas do tego magicznego czasu i świata, do którego tęsknimy cały rok. 

Znakomici soliści, orkiestra kameralna i chórek, ale także Święty Mikołaj, renifery i sanie to wszystko spowoduje, że spełnimy Wasze świąteczne marzenia. Będziemy wspólnie kolędować słuchając zarówno tych klasycznych jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing.

Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert "Magic of White Christmas", który niezwykle energetycznie i optymistycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, czerpiący inspiracje z legend takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów. Nie zabraknie w tym koncercie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia.

Nasz Koncert Świąteczny to ogromna dawka pozytywnej energii, nostalgii, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świątecznej magii, kiedy to czekając na Świętego Mikołaja w blasku choinkowych światełek czekamy na pierwszą gwiazdkę przy wigilijnym stole ciesząc się spotkaniem z najbliższą rodziną.

Nasz koncert skierowany jest do każdego słuchacza niezależnie od wieku, a także dla całej rodziny. Zapraszamy Państwa na Koncert Świąteczny "Magic of White Christmas", koncert pełen radości, wzruszeń i refleksji, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze melodie z całego świata..Koncert w wykonaniu: Woytek Mrozek - dyrygent, klarnet solo Oksana Karaim - wokal Ladies Trio - wokal: Ivana Sariuk, Krystyna Dutchak, Olha Tomkiv Daniel Cebula Orynicz - wokal Pavlo IInytskyi - wokal Serhii Kutepov - tenor Dima Khvostenko - wokal oraz Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Koncert Świąteczny – Magic of White Christmas

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl