Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

-

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

Chopina 30, 35-959 Rzeszów

80.00zł   KUP BILET

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki - z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca - Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia.

W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą, dusza śpiewa", "W rytm walczyka" w wykonaniu utalentowanych młodych artystów - laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny.

Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy "Czardasz" Montiego. Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru - tego koncertu nie można przegapić. Zapraszamy!

Organizator: Agencja Artystyczna MUZYKA'n'TY

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Koncert operetkowy - Ze Straussem przez Wiedeń

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl