Żona potrzebna od zaraz

-

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

Chopina 30, 35-959 Rzeszów

Wstęp wolny   KUP BILET

Doskonały spektakl Teatru KOMEDIA z Warszawy w gwiazdorskiej Obsadzie !!!Cóż gorszego od posiadania żony może spotkać mężczyznę? - Chyba tylko brak żony.

Szczególnie, jeśli jej posiadanie jest warunkiem do osiągnięcia lukratywnego awansu zawodowego, a nasz szef osobiście pragnie ją poznać podczas kolacji w naszym domu...Zatem - żona potrzebna od zaraz!!!Jednak okazuje się, że od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę może spotkać jeszcze coś dużo gorszego - posiadanie kilku żon... I to nie do końca swoich. Do tego, jednocześnie, w tym samym miejscu. Ba, wręcz przy jednym stole - naprzeciwko szefa i jego żony, którzy są bardzo konserwatywnym małżeństwem...Smacznego! Katastrofa zbliża się nieuchronnie, a kariera nieuchronnie się oddala.

Jednak nie raz już zdarzało się, że sprytna żona potrafi uratować męża z najcięższych opresji. A kilka żon i to jeszcze nie swojego męża? Kto wie, może awans jeszcze nie jest stracony?

Żona potrzebna od zaraz... Edwarda Taylora to znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego.

To gwarancja zabawy pełnej śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości pod adresem każdego z nas.

Szczególnie wiarygodna w tak znakomitej, gwiazdorskiej obsadzie: Klaudia Halejcio, Andżelika Piechowiak, Maria Pakulnis. Magdalena Wójcik, Przemysław Sadowski, Marcin Troński.

Spektakl dla Widzów od 15 roku życia.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Żona potrzebna od zaraz

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl