Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony - Rzeszów / Aloha

-

Aloha - Food, Bowling & Club, Krakowska 20
35-001 Rzeszów

119zł   KUP BILET

Już 25 listopada zapraszamy Was na koncert niekwestionowanych królów pastiszu disco-polo! Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii... Start: 19.00 Koncert: 20.00 Bilety: I Pula - 89 zł II Pula - 99 zł III Pula - 119 zł Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory "Karolino (KOCHAM CIĘ)" oraz "Nie zaufam nigdy już".

Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - "Wędkarza miłości", "Pakistańskiego chłopca" czy "Ugi Boogie". Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego. Cjalis to postać znana z serialu "Blok Ekipa", za którą stoi Bartosz Walaszek - muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk.

Ma na swoim koncie takie hity jak "Autodancing", "Królowa Dzielni" czy "Ciuralla". Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu "Blok Ekipa". Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu "Autodancing" (2,9 mln wyświetleń), "Melanż u Dzikiego" (3,3 mln wyświetleń), "Królowa Dzielni" (5,2 mln wyświetleń) czy "Ciuralla" (8,7 mln wyświetleń). Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces.

Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana "Figo" Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko. Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo! Do zobaczenia!

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/80617/Rzesz%C3%B3w/Bracia+Figo+Fagot%2C+Cjalis%2C+Figo+i+Samogony/

 

Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony - Rzeszów / Aloha

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2021 rzeszow112.pl