Rzeszowski oddział firmy BSH tworzy kolejne miejsca pracy. Firma poszukuje około 50 pracowników produkcji.
Fabryka BSH zlokalizowana w okolicach Rzeszowa produkuje małe sprzęty AGD, m.in. kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia, czy odkurzacze, które trafiają głównie do klientów z Europy Zachodniej, ale także z innych regionów świata oraz z Polski. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy, firma oferuje na polskim rynku sprzęt marek, takich jak Bosch, Siemens i Gaggenau. Firma ma w Polsce sześć fabryk, a także centra logistyczne, badań i rozwoju oraz usług wspólnych. W stolicy Podkarpacia organizacja rozwija się od 10 lat. Aktualnie fabryka powiększa swoje zespoły, a co za tym idzie, poszukuje 50 nowych pracowników.

- Rozwijamy naszą podrzeszowską fabrykę, dlatego przy wsparciu Manpower poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się nowych wyzwań. W BSH stawiamy na rozwój pracowników. Ułatwiamy im zdobywanie nowych kompetencji i dajemy szanse na awans w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Nasze stanowiska pracy są dobrze zorganizowane i ergonomiczne. Pracownicy mają do dyspozycji stołówkę na terenie zakładu. W naszej organizacji stawiamy też na dobrą atmosferę, zaufanie i otwartość - mówi Ewelina Wnuk, specjalistka ds. personalnych w BSH.

Procesy rekrutacyjne prowadzi firma Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym BSH. Mile widziani są kandydaci z doświadczeniem, jednak firma nie zamyka się na osoby, które stawiają w tej branży pierwsze kroki. Zatrudnione osoby mogą liczyć na pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę rekrutacyjną. Składają się na niego między innymi karta Multisport, uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość dołączenia do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów, a także restauracji. Nowo zatrudnione osoby zyskają także do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby, takie jak paski płacowe czy umowy.

- Praca tymczasowa to dobre rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy lub też chcą zdobyć doświadczenie w różnych branżach, czy na innych niż dotychczas stanowiskach. Daje możliwość elastyczności, jest okazją do rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności. Praca tymczasowa może pełnić także rolę dodatkowego zatrudnienia - dodaje Edyta Sajdak, ekspertka rynku pracy Manpower.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży produkcyjnej i magazynowej w województwie podkarpackim mogą aplikować poprzez stronę internetową, a także złożyć CV bezpośrednio w biurze Manpower przy al. Tadeusza Rejtana 36 w Rzeszowie lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres rekrutacja.rzeszow@manpower.pl Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerami telefonu 504 362 830 oraz 604 530 370.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.