Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży wyposażenia gospodarstwa domowego (noży kuchennych), do których doszło w okresie od 24 kwietnia do 19 czerwca 2023 roku, w sklepie Black Red White przy al. Rejtana, o łącznej wartość strat 2 tys zł.

Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który dokonał tych kradzieży.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym KP I w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 38 10 lub referentem postepowania tel. 47 821 38 22 lub mailowo na adres: kp1.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.