Rzeszowscy policjanci poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży w jednym ze sklepów monopolowych, Al. Capone. Jeśli rozpoznajesz go, skontaktuj się z nami.
Policjanci z Wydziału Do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KMP w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży zuchwałej, do których doszło 25 czerwca 2023 roku, w sklepie Al. Capone na ul. Wyspiańskiego. Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który dokonał tych kradzieży.

- Jeśli znasz mężczyznę ze zdjęcia, byłeś świadkiem zdarzenia lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja — skontaktuj się z policją. Na twój telefon czekamy pod całodobowym numerem 47 821 33 11, 112 lub pod numerem 47 821 32 29. Nie chcesz dzwonić — napisz na adres: kmp.rzeszow@policja.gov.pl - gwarantujemy Twoją anonimowość - informuje rzeszowska policja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.