Ruszyła kolejna edycja konkursu "Odkrycia ZEW 2024", organizowanego przez Festiwal ZEW się budzi. To wyjątkowa okazja dla młodych zespołów, aby zaprezentować swój talent i zdobyć uznanie w świecie muzycznym.
ZEW się budzi to coroczne wydarzenie, które odbywa się w sercu Bieszczad, łącząc miłośników muzyki alternatywnej, natury i przygód.

Festiwal ZEW się budzi 2024W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca w Lesku. To unikalna okazja, by doświadczyć energii gór, odkryć legendy, a przede wszystkim cieszyć się występami takich zespołów jak: Boikot, Armia, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, The Analogs, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B. To nie tylko muzyczna uczta, to także niezapomniane historie i niepowtarzalna atmosfera przyrody, która budzi prawdziwy ZEW w sercach uczestników!

Dajcie się odkryć!Aby wziąć udział w konkursie "Odkrycia ZEW 2024", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: Odkrycia ZEW 2024. Nie przegapcie szansy na zaprezentowanie swojej twórczości i zdobycie uznania na muzycznej scenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.