Na terenach w rejonie ulic Starzyńskiego, Brydaka i Osmeckiego powstanie tor z przeszkodami. Będzie to świetne uzupełnienie terenów rekreacyjnych na os. Baranówka.
Fun Park będzie zespołem trzech torów do jazdy wyczynowej rowerami, rolkami, hulajnogami, deskorolkami. Będą one miały zróżnicowany stopień trudności, tak by mogli z nich korzystać zarówno najmłodsi jak i ci już bardziej zaawansowani w jeździe np. rowerem. Fun Park na osiedlu Baranówka jest zadaniem, które zostało wybrane do realizacji przez mieszkańców podczas ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Przetarg na budowę torów zostanie ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni. Zadanie zostanie wykonane w ciągu sześciu miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Nowy tor będzie stanowił świetne uzupełnienie atrakcji na terenach rekreacyjnych w rejonie ulic Starzyńskiego, Brydaka i Osmeckiego. Jesienią 2021 roku zakończyła się tam budowa pumptracka. Rok później powstał, zaprojektowany przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie, ogród kieszonkowy z alejkami, hamakami, leżakami i przede wszystkim z mnóstwem roślin. W sumie posadzono ich tam blisko dwa tysiące. Kolejną niedawną inwestycją była rozbudowa znajdującego się w rejonie górki saneczkowej placu zabaw. W ramach tego zadania zamontowane zostały m.in. duże, wielofunkcyjne urządzenia zabawowe, tyrolka oraz fabryka piasku - jedyny taki element zabawowy w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.