Organizatorzy 29. Rzeszowskich Juwenalii ogłosili kolejną gwiazdę. Na scenie One Stage zagości znany polski DJ C-Bool.
- W piątek 10 maja maja scenę #OneStage rozgrzeje do czerwoności C-BooL ! DJ i producent muzyczny, który od ponad 20 lat podbija scene klubową takimi hitami jak "DJ Is Your Second Name", "Wonderland", "Golden Rules" czy "Never Go Away". Do zobaczenia na #RzeszowskichJuwenaliach - zapowiadają organizatorzy.W 2016 wydał singiel "Never Go Away", który znalazł się na 1. miejscu listy AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i uzyskał w Polsce status diamentowej płyty, przekraczając ilość 100 tysięcy sprzedanych sztuk. 24 października wydał singiel "Magic Symphony", nagrany z gościnnym udziałem Giang Pham. Utwór był notowany na 1. miejscu na liście AirPlay i został w Polsce diamentem, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy egzemplarzy.

26 kwietnia 2017 wydał singiel, "DJ Is Your Second Name", który notowany był na 3. miejscu w zestawieniu AirPlay. 9 marca 2018 wydał singiel "Wonderland", do którego teledysk po niecałym miesiącu od premiery osiągnął wynik ponad 14. mln wyświetleń w serwisie YouTube.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.