Studentki Projektowania graficznego i Pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie znalazły się w gronie 386 stypendystów Ministra Nauki.
Decyzję o wyborze stypendystów - spośród 1048 wniosków spełniających warunki otrzymania stypendium - podjął na podstawie rekomendacji zespołu doradczego Minister Nauki Dariusz Wieczorek.

Nagrodzone studentki to:
  • Patrycja Głodek - studentka II roku na kierunku Projektowanie graficzne, studia magisterskie zaoczne;

  • Martyna Masicz - studentka IV roku na kierunku Pielęgniarstwo, studia licencjackie stacjonarne;

  • Edyta Musiał - studentka II roku na kierunku Projektowanie graficzne, studia magisterskie zaoczne;

  • Monika Stopyra - studentka II roku na kierunku Projektowanie graficzne, studia magisterskie zaoczne.

- Stypendia naukowe dla studentek WSIiZ potwierdzają, że pasja naukowa, realizowana pod czujnym kierownictwem kadry badawczo-dydaktycznej, może zostać przekuta w bardzo wymierne efekty finansowe. Gratuluję zarówno Stypendystkom, jak i ich zaangażowanym opiekunom naukowych, bez których ten sukces nie byłby możliwy - podkreśla Prorektorka ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka, prof. WSIiZ.

Młode naukowczynie od początku studiów aktywnie działają w kołach naukowych rozwijając swoje pasje i budując dorobek, który obejmuje udział w projektach badawczych, wystawach krajowych i międzynarodowych oraz publikacje naukowe w wysoko punktowanych czasopismach.

W gronie stypendystów Ministra Nauki Studenci znaleźli się studenci z zaledwie 9 uczelni niepublicznych. Wyższa Szkoła Informatyki Zarządzania otrzymała najwięcej studenckich stypendiów za osiągnięcia naukowe (nie wliczając sportowych) wśród uczelni niepublicznych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.