Giampaolo Medei żegna się z posadą trenera Asseco Resovii Rzeszów.
Włoski szkoleniowiec pełnił funkcję pierwszego trenera klubu od początku sezonu 2022/2023. Pod jego wodzą drużyna zakończyła sezon 2022/2023 na 3. miejscu rozgrywek PlusLigi oraz sięgnęła po Puchar CEV w sezonie 2023/2024.

- Dziękujemy Giampaolo za jego pracę w naszym klubie. W trakcie dwóch lat współpracy Giampaolo dał się poznać jako świetny człowiek i bardzo dobry trener. Choć wszyscy liczyliśmy na poprawę ubiegłorocznego wyniku w PlusLidze, to z pewnością zapamiętamy historyczny triumf naszego klubu w Pucharze CEV oraz powrót w ubiegłym sezonie, po siedmiu latach przerwy, na podium PlusLigi - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.