Policjanci z Sokołowa Małopolskiego udzielili pomocy przedmedycznej 6-latkowi. Chłopiec nagle stracił przytomność i miał problemy z oddychaniem.
W poniedziałek 6 maja około godz. 15:30, st. sierż. Przemysław Kania i st. post. Szczepan Murias z komisariatu w Sokołowie Małopolskim, patrolowali teren Rynku. W pewnej chwili, mundurowi zwrócili uwagę na mężczyznę, który machał do nich i wołał w ich kierunku. Mężczyzna trzymał na rękach chłopca, a obok niego stała dziewczynka. Funkcjonariusze podejrzewali, że stało się coś złego.

Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. Okazało się, że 6-latek przebywał na spacerze ze swoją starszą siostrą i tatą. W pewnej chwili chłopiec stracił przytomność i miał problemy z oddychaniem. Mundurowi natychmiast zajęli się chłopcem. Ustabilizowali jego oddech i ułożyli go w pozycji bocznej ustalonej. Na miejsce wezwali zespół pogotowia ratunkowego, któremu przekazali pod opiekę 6-latka.

Wraz z chłopcem, do szpitala pojechał jego tata. Policjanci, do czasu przyjazdu na miejsce mamy, zaopiekowali się siostra poszkodowanego. Na szczęście pomoc dla 6-latka przyszła na czas. Życiu chłopca nic nie zagraża.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.