Ponad 60 przypadków przekroczenia dopuszczalnej prędkości ujawnili rzeszowscy policjanci w ramach prowadzonych działań pod nazwą "Prędkość".
W niedzielę 26 maja od samego rana, funkcjonariusze ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i wideorejestratory, na drogach miasta i powiatu rzeszowskiego sprawdzali, czy kierujący stosują się do dozwolonych prędkości. Funkcjonariusze skontrolowali 97 pojazdów. 63 kierujących przekroczyło dopuszczalne prędkości. 3 z nich straciło prawo jazdy.

Niechlubny tytuł rekordzisty przypadł obywatelowi Ukrainy, który na ulicy Warszawskiej w Rzeszowie, zignorował ograniczenie prędkości do 50 km/h i pędził z prędkością 118 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany grzywną w wysokości 2 tysięcy złotych.

Rzeszowscy policjanci apelują o rozsądek na drodze. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do ograniczeń prędkości gwarantuje, że wszyscy uczestnicy ruchu drogowego bezpiecznie dotrą do celu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.