Zawodnicy z 22 krajów przybędą do Rzeszowa, by rywalizować w Pucharze Świata oraz Międzynarodowym Turnieju w Akrobatyce Sportowej - Rzeszów International Acro Cup.
O puchary i medale powalczy ponad 700 zawodników m.in. z USA, Portugalii, Kanady, Ukrainy, Wielkiej Brytanii czy Azerbejdżanu. Gośćmi zawodów będą Mistrzowie Świata - dwójka mieszana z Azerbejdżanu, Mistrzowie Świata w dwójce męskiej z USA.

W Pucharze Świata - jako, że jest to impreza seniorska, najmłodszy zawodnik nie może mieć mniej niż 15 lat. Natomiast w turnieju Rzeszów International Acro Cup startować będą zawodnicy już od 7. roku życia.
Impreza w Rzeszowie to trzecia i ostatnia edycja Pucharu Świata w tym roku. Tym samym jest to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się we wrześniu w Portugalii. Akrobaci będą mogli zdobyć kwalifikację na te zawody.

W Rzeszowie rywalizacja sportowa rozpoczyna się już w ten piątek i potrwa do niedzieli. Program poniżej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie online.itdsport.pl

Program31 maja, piątek:
  • o godz. 9:00 - rozpoczęcie zawodów;

  • o godz. 15:15 - uroczyste otwarcie;

  • o godz. 16:00 - ciąg dalszy zawodów.

1 czerwca, sobota:
  • o godz. 9:00 - 19:00 - eliminacje.

2 czerwca, niedziela:
  • o godz. 9:00 - finały,

  • o godz. 16:00 - dekoracje medalistów, zakończenie zawodów.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.