Radosław Mroczkowski został nowym trenerem Apklan Resovii. Zastąpił na tym stanowisku Szymona Grabowskiego. Kibice są po raz kolejny, lekko mówiąc niezadowoleni.
O tym, że Szymon Grabowski może przestać być trenerem Apklan Resovii pisaliśmy już wcześniej. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Trener Grabowski jednak zwolniony z funkcji trenera Resovii ?

W godzinach południowych klub oficjalnie potwierdził te informacje, i ogłosił nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim już oficjalnie ogłoszony, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, Radosław Mroczkowski. W przeszłości prowadził on takie kluby jak m.in. Widzew Łódź czy Sandecja Nowy Sącz.

Kibice po raz kolejny niezadowoleni

Fani Apklan Resovii po raz kolejny nie przyjęli tej decyzji ze spokojem. W mediach społecznościowych otwarcie wypowiadają swoje niezadowolenie.

- Coraz mniej Resovii w Resovii; Nad Sołtysem z Sokołowa też pomyślcie. Chłop może dożynki inaugurować, a nie prowadzić 1 ligowy Klub. Trenerze Grabowski dziękuję za wszystko. Wielki szacunek dla Pana; Jeszcze kiedyś zarząd zatęskni za trenerem grabowskim. Niestety, ale póki tacy ludzie siedzą w zarządzie będą wieczne problemy - to tylko przykłady niektórych komentarzy w internecie.