Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 21-latek. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęła 18-letnia pasażerka. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, w Pilźnie. Policjanci ustalili, że kierujący alfa romeo był nietrzeźwy, miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.
Wczoraj, Sąd Rejonowy w Dębicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 21-letniego mieszkańca gminy Pilzno. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wypadek miał miejsce w sobotę 20 marca, w Pilźnie w powiecie dębickim. 21-latek kierujący alfa romeo, stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do jego wielokrotnego dachowania. Pasażerka pojazdu, 18-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego doznała licznych obrażeń. Przewieziona do rzeszowskiego szpitala, po kilku godzinach zmarła. Zdjęcia oraz opis wypadku znajdziecie Państwo tutaj: Pilzno. Auto wjechało w ogrodzenie. Dwie osoby ranne

Kierujący pojazdem został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało ponad 1,7 promila.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.