Do 28 maja br. Urząd Miasta Rzeszowa czeka na oferty na wykonanie projektu ws. budowy nowej remizy dla OSP Wilkowyja. Maksymalny koszt tej inwestycji miasto szacuje na 45 593 zł.
W środę 19 maja miasto ogłosiło przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej przy budowie nowej remizy dla Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Wilkowyja.

Nowy budynek miałby powstać przy ulicy Olbrachta. W dokumentacji projektowej czytamy, że oferta ma zawierać opracowanie koncepcji budowy budynku, wraz z zagospodarowaniem terenu.

Wykonawca będzie odpowiedzialny za stworzenie wizualizacji przestrzennej budynku. Wraz z projektem będzie on musiał także dostarczyć decyzję pozwolenia na budowę oraz realizacja robót budowlanych.

Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych instalacji, które posłużą pracy ochotniczej straży pożarnej, w tym hydrant wewnętrzny. Wykonawca musi tez uwzględnić wykopanie instalacji fotowoltaicznej z panelami, która będzie wyposażona w system zarządzania fotowoltaiką.

Miasto czeka na oferty od wykonawców do 28 maja, zaś projekt miałby powstać w przeciągu 259 dni od daty podpisania umowy. Miasto planuje przeznaczyć na tę inwestycję 45 593 zł.

Więcej na temat inwestycji w Rzeszowie oraz w okolicach pisaliśmy tutaj: Biznes i finanse

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.