Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku na ulicy Targowej w Rzeszowie. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że sprawcą wypadku był... pijany policjant.
Przypomnijmy, w niedzielę 26 września po godz. 6 rano na ulicy Targowej w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pisalismy o tym TUTAJ

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji kierujący audi, 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ulicą Targową, w kierunku ulicy Piłsudskiego, stracił panowanie nad samochodem.

- W wyniku tego zjechał na chodnik i uderzył w zaparkowaną tam toyotę. Sprawca po tym zdarzeniu porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia - mówi nam nadkomisarz Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Sprawcą wypadku był policjant

W niedziele, po godz. 12 mężczyzna został zatrzymany, po tym jak zgłosił się po pomoc medyczną na pogotowie. W tamtym momencie był on pijany, badanie wykazało 0,6 promila alkoholu we krwi.

Jeszcze wczoraj nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawcą wypadku był policjant. Tę informację potwierdziła nam dziś rzeszowska policja.

- Wobec tego mężczyzny zostało wszczęte postępowanie z art. 178A kk, a dodatkowo została wszczęta procedura wydalenia ze służby - dodaje nadkom. Adam Szeląg.


Informacje o zdarzeniu przekazał rzeszow112.pl nasz czytelnik Tomasz - dziękujemy!

Jesteś świadkiem wypadku? Prześlij nam opis, film lub zdjęcia na fb: www.facebook.com/rzeszow112pl
lub maila: redakcja@rzeszow112.pl

Pojedziemy na miejsce, zrobimy zdjęcia, wyjaśnimy sprawę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.