Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie wpłynął list z podziękowaniem dla strzyżowskiego policjanta, który w czasie wolnym od służby pomógł mężczyźnie, który złamał nogę.
Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na ulicy Okulickiego w Rzeszowie. Policjant ze Strzyżowa, wyjeżdżając z parkingu, zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Mł.asp. Andrzej Skwierz podszedł do mężczyzny, który jak się okazało przewrócił się i najprawdopodobniej złamał nogę.

Funkcjonariusz udzielił mu pomocy przedmedycznej i wezwał pogotowie. Następnie na prośbę żony 70-letniego mężczyzny, podwiózł ją do szpitala, gdzie trafił jej mąż.

Mieszkaniec Rzeszowa napisał list do Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie, w którym wyraził podziękowania "…za wspaniała postawę w czasie mojego wypadku, w którym to złamałem nogę. Pan Andrzej Skwierz jako pierwszy udzielił mi pomocy psychicznej i fizycznej. Zadzwonił po pogotowie, czekał aż przyjedzie ambulans, a potem moją żonę podwiózł do szpitala. Czekał tam, aż przyjedzie karetka, za co mu jestem bardzo wdzięczny, aby takich policjantów i ludzi było najwięcej w waszej policji…".

~kdh

10-11-2022 21:44 0 1

a mógł spałować. I użyć paralizatora
Odpowiedz

~Abarth

07-11-2022 20:48 2 1

Sztuczne ocieplanie wizerunku policji , niestety policja w tym kraju jest od łatania dziury w budżecie a nie pomocy obywatelom , każdy obywatel widząc policje powinien czuć się bezpiecznie niestety tutaj jest wręcz odwrotnie każdy obywatel myśli do czego się doczepi i jaki mandat i za co wystawi , jak to sie mówi obywatel jest dla policji a nie policja dla obywatela . takie moje zdanie dziękuje pozdrawiam
Odpowiedz

~sb

07-11-2022 16:58 1 2

rewelacja,rewelacja!!!!! policjant, a jednak pomógł....
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.