Akcja służb ratunkowych przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Policja negocjuje z desperatem, który nagi klęczy na parapecie okna na czwartym piętrze mieszkania w Rzeszowie i grozi, że wyskoczy z okna.
Do naszej redakcji dotarły filmy, zdjęcia i relacje czytelników, z których wynika, ze młody mężczyzna klęczy na parapecie mieszkania na czwartym piętrze w bloku przy ul. Ofiar Katynia 10 (Osiedle gen. Andersa). Na miejscu są policyjni negocjatorzy, którzy próbują nakłonić 23-letniego mężczyznę, by zszedł z parapetu.

Policjanci o zdarzeniu w bloku przy ulicy Ofiar Katynia 10 zostali poinformowani w czwartek, po godz. 12:00.

- Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z lokatorów wywołał awanturę w mieszkaniu na czwartym piętrze. Po wejściu do środka okazało się, że 23-latek siedział w oknie. Kontakt z mężczyzną jest utrudniony, prawdopodobnie jest pod wpływem środków odurzających - mówi podkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Skandal w Jaśle. Ksiądz spojrzał na kamerę i zamknął kościół

Teren poniżej mieszkania, w którym znajduje się zdesperowany mężczyzna został wygrodzony przez strażaków, którzy przygotowują akcje ratunkową. - Strażacy rozłożyli skokochron - precyzuje rzecznik KMP w Rzeszowie. Na miejsce dotarła także karetka pogotowania ratunkowego. Policyjni negocjatorzy próbują nakłonić młodego mężczyznę do zejścia z parapetu.

Transport maszyny TBM - plan na najbliższy przejazd w woj. podkarpackim [FILM]

[AKTUALIZACJA]


Akcja zakończyła się po godzinie 15.00. - W wyniku działania policyjnych negocjatorów mężczyzna zszedł z okna. - mówi nam podkom. Adam Szeląg. Mężczyzna miał rany cięte, które powstały prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych znajdujących się w mieszkaniu. - Policjanci przekazali go pod opiekę pogotowania ratunkowego - dodaje Adam Szeląg.

Nikt z osób postronnych nie odniósł obrażeń.

~Dorota

24-11-2022 23:22 5 1

Mam nadzieję że Polska zaopiekuje się tym panem dla którego ten czyn był pewnie krzykiem rozpaczy. Władze miasta powinny opłacać mu czynsz i wszystkie media a sam mężczyzna otrzymywać dochód bezwarunkowy w wysokości przynajmniej dwóch płac minimalnych. Oczywiście pomoc psychologiczna bo wiele przeszedł i wymaga pomocy psychologicznej, pewnie nawet przeszedł większą traumę niż niektóre kobiety po porodzie i ich trauma poporodowa to "mały pikuś" w stosunku co przeszedł ten pan.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.