Najbliższe dni zapowiadają się niezwykle ciekawie dla Kibiców Stali Rzeszów - w sobotę 22 kwietnia Łukasz Różański zawalczy w G2A Arenie o tytuł Mistrza Świata World Boxing Council w kategorii Bridger.
Już 22 kwietnia w hali G2A Arena w Rzeszowie wielki, mistrzowski pojedynek! W walce wieczoru o tytuł Mistrza Świata WBC zmierzą się dwaj królowie nokautów, niepokonani pretendenci Alen Babić i pochodzący z Rzeszowa Łukasz Różański. Ich wspólny rekord to 25-0, w tym 23 walki skończone przez nokaut! Zapowiadają się niezwykłe bokserskie emocje, których Rzeszów nie zapomni na długo!

Jeszcze nigdy w Polsce nie było gali o takim rozmachu sportowym! Łukasz Różański dołączy do grona wyjątkowych polskich pięściarzy, mistrzów świata - Tomasza Adamka i Krzysztofa Głowackiego, którzy stoczyli pojedynek o najwyższe, bokserskie laury właśnie w Polsce. To wielkie święto boksu w Rzeszowie, w Województwie Podkarpackim i w całym naszym kraju!

Bilety na galę KBN27 nadal są dostępne. Co więcej, Stal Rzeszów przygotowała specjalną promocję, dzięki której Kibice będą mogli zobaczyć oba weekendowe wydarzenia z udziałem Stalowców na żywo w atrakcyjnej cenie - kupując bilet na galę KBN27, wejściówkę na mecz piłkarzy Stali Rzeszów można będzie otrzymać się za symboliczną złotówkę! Dodatkowo, wykorzystując kod

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.