W ciągu jednej godziny partol z rzeszowskiej drogówki zatrzymał 10 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Wszyscy zostali ukarani wysokimi mandatami.
W sobotę 13 maja partol rzeszowskiej drogówki ujawnił 10 kierujących, którzy drastycznie zignorowali obowiązujące przepisy prawa drogowego. Wszyscy z nich zostali zatrzymani do kontroli drogowej na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Pomimo, że obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący przekroczyli ją od 51 do 80 km/h.

Niechlubnym rekordzisą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, który jechał z prędkością 130 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych. Mandatem w takiej samej wysokości, został też ukarany kierujący lawetą. Obywatel Ukrainy jechał w tym samym miejscu z prędkością 111 km/h.

Policjanci zaznaczają, że w większości skontrolowanych pojazdów przewożeni byli pasażerowie. Kierowcy oprócz wysokich mandatów, stracili możliwość kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.