Dwa wypadki z udziałem pieszych, odnotowali w porannych godzinach rzeszowscy policjanci. W obu przypadkach okoliczności były podobne.
Do obydwóch zdarzeń doszło w czwartek 21 września w Rzeszowie. Pierwsze miało miejsce przed godz. 6. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem, 28-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Rejtana w kierunku ul. Lwowskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Paderewskiego, na oznakowanym przejściu dla pieszych, przy włączonej sygnalizacji świetlnej, potrącił kobietę. 59-letnia mieszkanka Rzeszowa trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

O kolejnym zdarzeniu, rzeszowscy policjanci zostali powiadomieni kilkanaście minut po godz.8. Jak wstępnie ustalili, kierująca chevroletem, 31-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, jadąc ulicą Hanasiewicza, od ulicy Batalionów Chłopskich, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 48-letnią mieszkankę Rzeszowa. Kobieta trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zarówno kierującemu fiatem jak i kierującej chevroletem, funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.