Policjanci z komisariatu w Trzebownisku poszukują zaginionego Dariusza Miłeka, 53-letniego mieszkańca Nowej Wsi.
Zaginiony Dariusz Miłek, w sobotę 27 czerwca br. około godz. 15 wyszedł z domu. Ostatni raz widziany był tego samego dnia około godz. 19 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w miejscowości Terliczka. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W niedzielę 28 czerwca, w miejscu gdzie był widziany po raz ostatni, znaleziono jego rower oraz plecak z jego rzeczami - dowodem osobistym, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny są proszone o kontakt z Policją.


Zdjęcie zaginionego Dariusza Miłka

Rysopis zaginionego:
wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost około 175-180 cm, tęga budowa ciała, włosy siwe, krótkie, nos duży (deformacja po złamaniu w przeszłości), uszy normalne, uzębienie niepełne -braki w górnej szczęce.

Ubiór:
Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, czerwone spodenki i granatowe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi - Nowa Wieś 387, tel. 17 858 3700 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.