Zaplanowany na 28 listopada domowy mecz Asseco Resovii Rzeszów z Jastrzębskim Węglem został przełożony. W drużynie ze Śląska wykryto zakażenie koronawirusem.
Asseco Resovia Rzeszów nie ma najwyraźniej szczęścia w tym sezonie do meczów rozgrywanych na własnym parkiecie. Z zaplanowanych dotychczas 6 meczów, tylko jedno odbyło się zgodnie z planem, natomiast drugie ze Stalą Nysa zostało rozegrane awansem.

Za tydzień w sobotę 28 listopada Asseco Resovia miała rozegrać mecz u siebie z drużyną Jastrzębskiego Węgla. W drużynie gości wykryto jednak koronawirusa u sześciu zawodników. Z informacji klubu wynika, że cała drużyna i kadra trenerska zostali już poddani samoizolacji i czekają na dalsze zalecenia oraz kontakt z Sanepidu, natomiast zakażeni gracze czują się dobrze i przechodzą chorobę łagodnie.

Asseco Resovia Rzeszów najbliższe spotkanie rozegra w niedzielę na wyjeździe w Gdańsku, natomiast najbliższe spotkanie u siebie ma zaplanowane na środę 2 grudnia. Drużyna z Podpromia będzie podejmować Aluron CMC Warta Zawiercie.