- Mamy mnóstwo nietuzinkowych samochodów. Każdy znajdzie coś dla siebie - tak o wystawie Super Car Weekend mówił menadżer hotelu Blue Diamond. Na terenie obiektu dzisiaj i jutro jest organizowana wystawa samochodów sportowych i zabytkowych.
Dziś oraz jutro hotel Blue Diamond wraz z gminą Trzebownisko oraz firmą GTstudio organizuje "Super Car Weekend". Jest to wystawa samochodów sportowych i zabytkowych. Na uczestników czekają też koncerty zespołów Kind of Wine, BLUES STATION DŻEM Cover Band, atrakcje dla dzieci oraz jazdy próbne. - Myślę, że warto dzisiaj przyjść. Mamy mnóstwo atrakcji dla wszystkich, także dla najmłodszych. Oczywiście główną atrakcją jest wystawa samochodów - tak o tej imprezie mówił jeden ze współorganizatorów.

Sam pomysł narodził się kilka miesięcy temu w okresie lockdown-u. Wymyślony został z pasji do samej motoryzacji. - Mamy mnóstwo nietuzinkowych samochodów, począwszy od McLaren-ów, przez Ferrari, czy Maserati. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to pierwsza edycja, ale mam nadzieję, że będą kolejne - mówił menadżer hotelu.

Oczywiście w dobie pandemii wystawa jest organizowana w ścisłych warunkach sanitarnych. - Całość wydarzenia jest podzielona na trzy tury. W każdej turze jest wpuszczane maksymalnie po 150 osób. Przy każdej strefie są ustawione stacje do dezynfekcji rąk, a każdy z uczestników musi wypełnić oświadczenie o braku objawów chorobowych - tak o obowiązujących obostrzeniach mówił jeden ze współorganizatorów.

Zobacz naszą relację na żywo:


oraz galerię zdjęć
Masz zdjęcia / filmy do tego tematu?
Wyślij nam na adres: redakcja@terazkrosno.pl lub na Messengera: m.me/terazkrosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.