Alberto Giuliani zostaje na kolejne dwa sezony w drużynie Asseco Resovii Rzeszów. Zarówno klub, jak i trener bardzo dobrze oceniają wzajemną współpracę.

W czwartek Asseco Resovia Rzeszów poinformowała o przedłużeniu kontraktu z obecnym szkoleniowcem Alberto Giulianim. Jednocześnie klub podpisał także nowy kontrakt z jego obecnym asystentem Alfredo Martilottim.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pracy trenera Giulianiego i jego sztabu. Cieszę się, że trener zgodził się przedłużyć umowę z naszym klubem na dwa kolejne sezony. Dla Asseco Resovii przedłużenie kontraktu z Alberto jest bardzo ważnym krokiem na drodze którą obraliśmy. To efekt ogromnego szacunku i zaufania do trenera i jego sztabu. Kontynuując współpracę z Alberto uda nam się zachować ciągłość i stabilizację, której tak bardzo brakowało w ostatnich latach w naszym klubie - powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii Rzeszów

Podobnie uważa także obecny trener. Chwali sobie wysoką organizację w klubie. Chce także, aby zespół już w najbliższym czasie mógł sięgać po najwyższe cele w PlusLidze.

- Postanowiłem przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią, gdyż od pierwszego dnia mojego pobytu w Rzeszowie otrzymałem potwierdzenie tego, co sobie wyobrażałem. Organizacja na wysokim poziomie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, ambitny właściciel i wszystko pod okiem naszego prezesa, z którym zbudowaliśmy bardzo dobrą relację. Krótko mówiąc, obaj polubiliśmy się do tego stopnia, że ​​po niespełna trzech miesiącach mojego pobytu w Asseco Resovii poproszono mnie o pozostanie w klubie w celu opracowania programu, który pozwoli nam odgrywać główną rolę w Pluslidze. Ze swojej strony obiecuję właścicielowi, prezesowi, moim zawodnikom, mojemu sztabowi, ale przede wszystkim sercu tego klubu: jego wspaniałym kibicom, że wykorzystam 100% moich możliwości, aby uzyskać takie wyniki, na jakie zasługuje nasz klub. Zdaję sobie sprawę z trudności, jakie nas czekają, również wynikających z okresu pandemii, przez który przechodzi cały świat, ale z Waszą pomocą i Waszym wsparciem wszystko może być trochę prostsze - powiedział Alberto Giuliani, trener Asseco Resovii.

Asseco Resovia Rzeszów w obecnym sezonie PlusLigii zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli z 15 zdobytymi punktami. Klub ma rozegrane jak na razie 9 spotkań, z czego sześć to są zwycięstwa, a trzy to porażki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.