Ekipa "Poznaj Swoich Sąsiadów" prezentuje drugi odcinek cyklu. Tym razem Oksana Renkas rozmawia z Pamelą Kosik - właścicielką salonu piękności Glam Pam - stylizacja paznokci i rzęs oraz wizażystką Katarzyną Kasprzak.
Każdy odcinek nagrywa i montuje Seweryn Kolisz, który w tej branży działa już od 2009 roku. Projekty Seweryna możemy zobaczyć na fb: www.facebook.com/filmowanie24 oraz instagram @filmowanie24.pl

Za wygląd gości odpowiada Katarzyna Zamorska-Cholewa, która jak sama mówi, uwielbia poznawać ludzi, a makijaż to jej pasja. Prace Katarzyny zobaczyć można na fb: www.facebook.com/JestemKejt oraz na insta: @jestem_kejt

Na kanale YouTube ekipa "Poznaj Swoich Sąsiadów" opublikowała do tej pory pięć wywiadów. Każdy z nich przeprowadzony jest z osobą, która opowiada o tym jak odniosła sukces. Każdy gość ma dla widzów kanału prezent związany ze swoją działalnością.

Drugi wywiad Oksana przeprowadziła z Pamelą Kosik właścicielką salonu piękności Glam Pam - stylizacja paznokci i rzęs oraz wizażystką Katarzyną Kasprzak.


Panie rozmawiały o tym, co najbardziej przyciąga osoby do salonu? Jak Pani Pamela przeszła drogę od pracy na etacie do własnego biznesu i z czym to się wiąże? Jak Pamela poznała się z Katarzyną i jak wszystko zaczęło się od marzenia?

Do wygrania Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolną usługę w salonie Glam Pam - stylizacja paznokci i rzęs.

Konkurs trwa do końca tego roku 31.12.2020.


Szczegóły znajdziesz w końcu każdego wywiadu na YouTube oraz na instagram: @poznaj_swoich_sąsiadów

-----
Z kartą Polaka, szerokim uśmiechem, otwartością na ludzi i nowy świat przyjechała do Polski w 2014 rok. Oksana Renkas, bo o niej mowa, od 3 lat jest obywatelką Polski, absolwentką rzeszowskiej uczelni, szczęśliwą żoną i matką. Odkąd przyjechała, poznaje Rzeszów i jego mieszkańców. Niedawno wpadła na pomysł serii wywiadów ze znanymi i mniej znanymi Rzeszowiankami i Rzeszowianami.