Do wypadku doszło w Bliznem (pow. brzozowski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. W wyniku wypadku zmarły dwie osoby.
W niedzielę 27 grudnia około godz. 5 nad ranem w miejscowości Blizne (pow. brzozowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Z ustaleń policji wynika, że 22-latek kierujący hondą zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. Z kolei tym drugim autem podróżowały aż 3 osoby - 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego oraz dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca skody. Do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, życia 54-letniej kobiety nie udało się uratować.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Od kierowcy hondy została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.