W Rzeszowie łącznie w 23 placówkach będzie można się zaszczepić na COVID-19. Proces powszechnych rejestracji na szczepienia ruszy 15 stycznia.
Przypomnijmy, że proces powszechnych szczepie na COVID-19 w Polsce będzie podzielony na trzy etapy. Według zapowiedzi resortu zdrowia na pierwszy front pójdą pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu. W tej grupie znajdą się także osoby powyżej 60. roku życia, służby mundurowe oraz nauczyciele.

W drugiej kolejności zaszczepić będą się mogły osoby poniżej 60. roku życia z chorobami współistniejącymi, a także osoby, które mają stały kontakt z placówkami służby zdrowia. W tej grupie znajdzie się także personel, który odpowiada na co dzień za funkcjonowanie podstawowej działalności państwa, także narażony na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne.

Z kolei w trzecim, i zarazem ostatnim etapie będą mogły się zaszczepić te osoby, których biznesy zostały zamknięte lub mocno ograniczone w wyniku rządowych obostrzeń. Tutaj będą realizowane także powszechne szczepienia.

Lista punktów szczepień w Rzeszowie

Łącznie w stolicy Podkarpacia znajdują się 23 placówki, w których będzie można dokonać zaszczepienia na COVID-19. Są one zlokalizowane na terenie przychodni POZ, szpitali czy lekarzy prowadzących praktykę.

Pełna lista punktów w Rzeszowie:
- CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA, ul. Plac Wolności
- CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA, ul. Zenitowa
- WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RZESZOWIE, ul. Langiewicza
- PRZYCHODNIA PARKOWA, ul. Paderwskiego
- PODKARPACKIE CENTRUM MEDYCZNE, ul. Plac Dworcowy
- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE, ul. Fredry
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W RZESZOWIE, ul. Krakowska
- ASKLEPIOS, ul. Podwisłocze
- PODKARPACKIE CENTRUM LECZENIA CHORÓB CYWILIZACYJNYCH MEDICARPATHIA, ul. Witolda
- WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY, ul. Hetmańska
- FORTITUDO, ul. Jana Pawła II
- LEKARZE HALINA BIŃKIEWICZ, AGNIESZKA MALEC SPÓŁKA PARTNERSKA, ul. Obr. Poczty Gdańskiej
- WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNY W RZESZOWIE, ul. Warzywna
- KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI NR 2, ul. Lwowska
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SANUS", ul. Lubelska
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 1 W RZESZOWIE, ul. Hoffmanowa
- RES-MED URBAN I PARTNERZY, ul. Zbyszewskiego
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SOKRATES", ul. Siemiradzkiego
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SOKRATES", ul. Graniczna
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANO, ul. Rejtana
- BUD-MED NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, ul. Hoffmanowej
- LUX MED, ul. Kopisto
- LUX MED, ul. Jabłońskiego

Prezentujemy także pełną listę placówkę na Podkarpaciu. Ich listę znajdziecie Państwo tutaj: Szczepienie przeciwko COVID-19Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.