Resort zdrowia przekazał informację o tym, w jakich placówkach w Gminie Boguchwała odbywać się będą szczepienia przeciwko koronawirusowi.
Szczepienia mają zgodnie z planem rozpocząć się 15 stycznia. Odbywać się one będą w trzech etapach.

W pierwszej fazie zaszczepieni zostaną pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu. W tej grupie znajdą się także osoby powyżej 60. roku życia, służby mundurowe oraz nauczyciele.

W drugiej kolejności zaszczepić będą się mogły osoby poniżej 60. roku życia z chorobami współistniejącymi, a także osoby, które mają stały kontakt z placówkami służby zdrowia oraz personel, który odpowiada na co dzień za funkcjonowanie państwa.

W ostatnim etapie będą mogły się zaszczepić te osoby, których biznesy zostały zamknięte lub mocno ograniczone w wyniku rządowych obostrzeń.

Szczepienia w Gminie Boguchwała

W Gminie Boguchwała znajdują się trzy placówki, w których będzie można dokonać zaszczepienia na COVID-19. Są to:

- ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE: Przychodnia Rejonowa Boguchwała- ul. Stanisława Żytkiewicza 2
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SOKRATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA: Ośrodek Zdrowia w Zgłobniu- Zgłobień 67a
- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SOKRATES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA: Ośrodek Zdrowia w Niechobrzu- Niechobrz 795

Pełna liczba placówek w naszym województwie: Punkty szczepień