Rozrasta się zaplecze treningowe dla piłkarzy Apklan Resovii. Beniaminek Foruna 1. Liga zyskał nowy ośrodek do treningów w Krasnem.
Nowy rok, nowe wyznania. W drużynie beniaminka Fortuna 1. Liga naprawdę wiele się dzieje. Do drużyny przyszedł nowy defensywny pomocnik Josip Soljic, z kolei z klubu odeszli Mateusz Ostrowski, Tomasz Kowalik oraz Mateusz Kantor. Więcej o tej sprawie pisaliśmy tutaj: Fortuna 1. Liga. Kolejne odejścia z Apklan Resovii

Jednak to nie koniec zmian, jakie zachodzą w zespole Apklan Resovii. Rozrasta się baza treningowa dla pierwszej drużyny. Zgodnie z przyjętą w wielu klubach ekstraklasowych oraz 1-ligowych strategią działań logistycznych jeszcze w ubiegłym roku Zarząd Sekcji Piłki Nożnej podjął w tym kierunku niezbędne starania zwieńczone sukcesem.

W ramach umowy dzierżawy zawartej pomiędzy Gminą Krasne a Sekcją Piłki Nożnej CWKS Resovia Rzeszów dysponować będzie dwiema płytami boiska wraz z oświetleniem i trybuną dla publiczności o pojemności 895 miejsc siedzących. Ponadto do dyspozycji Resovii oddane będą pomieszczenia znajdujące się na parterze oraz piętrze pawilonu sportowego o powierzchni użytkowej 778 m2.

.be