Do drużyny beniaminka Fortuna 1. Liga dołączył Karol Dybowski. Z drużyną Apklan Resovii związał się kontraktem do końca sezonu, z możliwością przedłużenia.
Ciąg dalszy wzmocnień w drużynie Apklan Resovii. Od początku otwarcia zimowego okienka transferowego do zespołu beniaminka Fortuna 1. Liga dołączył już drugi zawodnik. Tym razem jest to bramkarz, Karol Dybowski.

- Przychodzę do zespołu, mając świadomość powagi sytuacji. Nie jest ona jednak dramatyczna, gdyż różnice punktowe nie są duże. Wszystko jest w naszych nogach. Analizując skład personalny, widzę dużo jakości u chłopaków, więc moim zdaniem aktualna pozycja to jedynie pech i splot jakichś przypadłości. Jesteśmy w stanie tę sytuację odwrócić i wyjść z tego obronną ręką - powiedział dzisiaj w wywiadzie dla mediów klubowych.

23-latek jest wychowankiem Jutrzenki Wierzchosławice. Kilka pierwszych sezonów spędził w tarnowskiej Unii (2009 -2016), kolejne zaś w Siarce Tarnobrzeg. Poprzednio bronił barw Bruk-Betu Termalica oraz Piasta Gliwice. Karol Dybowski związał się z Resovią półrocznym kontraktem, z opcją przedłużenia.