Pełną parą trwa modernizacja Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, także historycznego oświetlenia. Zgodnie z sugestią kibiców miasto zachowa górną część oświetlenia.
W ostatnich dniach przeprowadzana jest modernizacja Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie, dzięki której zyska on nowe oświetlenie oraz nową murawę wraz z systemem podgrzewania. Więcej o tej modernizacji przeczytacie Państwo tutaj: Rzeszów. Ruszył demontaż oświetlenia na stadionie miejskim

Niestety, niemożliwe było zapewnienie odpowiedniego natężenia światła przy użyciu dotychczasowych jupiterów - widocznych z oddali, historycznych, wyróżniających Stadion przy Hetmańskiej 69, postawionych dzięki pracy ludzi mających w sercu Stal Rzeszów.

- Jupitery mają dla nas wszystkich ogromną wartość historyczną i sentymentalną. Udowodnili to Kibice, którzy wystąpili z propozycją akcji mającej na celu zachowanie górnej części oświetlenia - czytamy w oświadczeniu na stronie rzeszowskiego klubu.

Wobec tego klub, w porozumieniu z Urzędem Miasta Rzeszowa podjął działania zmierzające do pozostawienia górnej części jednego z jupiterów na terenie stadionu. Więcej mamy poznać niebawem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.