7R Stolaro Stal Rzeszów - pod taką nazwą będzie występować Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe w 2. lidze w sezonie 2021 oraz innych zawodach PZM.
Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe w sezonie 2021, w rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi oraz innych zawodach Polskiego Związku Motorowego występować będzie pod nową nazwą - 7R Stolaro Stal Rzeszów.

Nazwa drużyny jest konsekwencją aktywności marketingowej Klubu i podpisania umów sponsorskich z firmami 7R S.A. i Stolaro.pl o wspieraniu przez nie działalności sportowej naszego Klubu w tym roku, w tym wejściu w nazwę drużyny.

- Z satysfakcją pragniemy również poinformować, że zgodę na używanie w nazwie naszej drużyny nazwy Stal wyraził Zarząd ZKS Stal Rzeszów. Reaktywując w 2019 roku żużel w Rzeszowie, podkreślaliśmy, że chcemy kontynuować tradycje żużlowe w naszym mieście, które zbudowali swoimi wielkimi sukcesami na torach krajowych i zagranicznych reprezentanci Stali. Na mocy podpisanego z ZKS Stal porozumienia zostało to także formalnie uregulowane.
To także ukłon w kierunku naszych wiernych kibiców, którzy identyfikują się ze stalowskim speedwayem i z pewnością liczą na sportowy awans naszej drużyny. Jest to dla nas duże sportowe wyzwanie. Razem z naszymi zawodnikami dołożymy starań, aby mu sprostać -
czytamy w oświadczeniu na stronach RzTŻ Rzeszów.