Cztery wokalistki z Rzeszowskiego Domu Kultury zostały Laureatkami VI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w dniu 31 stycznia 2021 roku w Kalwarii Pacławskiej
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Klasztor OO. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel.

W VI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który został zrealizowany w formule online wzięły udział: 43 zespoły folklorystyczne, wokalne i wokalno-instrumentalne, 254 solistów, 10 chórów, 1 orkiestra oraz 17 duetów / tercetów.

Wśród nagrodzonych uczestników znalazły się młode wokalistki z Rzeszowskiego Domu Kultury, które reprezentowały miasto Rzeszów.
• Kinga Paszek - III miejsce w kategorii solistów 15-18 lat,
• Małgorzata Łeska - wyróżnienie w kategorii solistów powyżej 19 lat,
• Aleksandra Janas - wyróżnienie w kategorii solistów 10-14 lat,
• Amelia Borkowska - wyróżnienie w kategorii solistów 10-14 lat.

Kinga Paszek, Małgorzata Łeska i Aleksandra Janas pracują na co dzień w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście pod okiem instruktor Dominiki Kindrat, natomiast Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Wilkowyja została przygotowana przez instruktor Katarzynę Pasierb.

Nagrania video z werdyktem Jury oraz koncertem online znajdują się na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu pod adresem: https://ck.przemysl.pl/ck/wyniki-6-miedzynarodowego-festiwalu-koled-i-pastoralek.html