We wtorek w siedzibie klubu przy ulicy Solskiego 1 doszło do podpisania umowy partnerskiej pomiędzy FKS Stalą Mielec SA i KSPN Pogonią Kraków. Na bazie porozumienia blisko współpracować będą akademie obu klubów.
Pogoń Kraków to klub, który powstał w 2013 roku na bazie mającego wiele lat historii klubu Pogoń Skotniki. Obecnie w klubie trenuje ponad 500 dzieci, od najmłodszych po grupę seniorską. Klub posiada również Złotą Gwiazdkę Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prezesem Pogoni Kraków jest Mateusz Dziedzic. To on był sygnatariuszem umowy ze strony krakowskiego klubu.

Zespoły regularnie jeżdżą na wszelakie turnieje w kraju, ale też nierzadko zdarza im się pojechać zagranicę. KSPN organizuje także własne rozgrywki. Sztandarowym pomysłem na obecny rok, jest cykl turniejów „Pogoń Cup”. Głównym założeniem jest robienie dobrej pracy, nie spoglądając się na innych. Do akademii trafiają wszystkie chętne dzieciaki, nie jest prowadzona selekcja. Na ten moment trenuje tam ponad 500 chłopców i dziewczynek