Daria Gosek-Popiołek, posłanka Partii Razem spotkała się dziś z zarządem tej partii na Podkarpaciu. Czy była tu po to, aby zachęcić Agnieszkę Itner do kandydowania na prezydentkę Rzeszowa?
- Świetny dzień spędzony z naszą posłanką Razem Daria Gosek-Popiołek z Razem Podkarpackie i Młodzi Razem Podkarpackie. Dużo się działo a będzie jeszcze więcej. - Pisze na swoim profilu Agnieszka Itner, liderka Strajku Kobiet na Podkarpaciu.Posłanka Gosek-Popiołek przyjechała dziś rano do Rzeszowa, aby spotkać się z zarządami Partii Razem oraz Młodzi Razem w okręgu 23. Podczas jej pobytu odbyło się spotkanie "dorosłej" i "młodzieżowej" części tej partii. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele ruchów miejskich.

- Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy, miałem okazję poznać posłankę Partii Razem, Darie Gosek-Popiołek oraz porozmawiać o sprawach ważnych dla mieszkańców Rzeszowa takich jak np. obwodnica, która jest aktualnie jednym z głównych tematów - mówi nam Kacper Kowalski - koordynator Młodych Razem na Podkarpaciu.

Wymowny wpis i zdobyte przez nas informacje wskazują na to, że Agnieszka Itner będzie oficjalną kandydatką Partii Razem i ruchów miejskich na prezydentkę Rzeszowa!

Agnieszka Itner będzie kandydować na prezydentkę Rzeszowa?
Pierwsza od lewej Agnieszka Itner

Agnieszka Itner ukończyła socjologię na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ma dwóch synów. Pełni funkcję w zarządzie okręgu 23 Partii Razem. Jest asystentką społeczną posłanki Darii Gosek Popiołek. Pełni także funkcję członkini zarządu w Fundacji "Będzie Dziko". Od 5 lat jest znana jako liderka Strajku Kobiet na Podkarpaciu, rzeszowskiej Manify i innych inicjatyw na rzecz praw kobiet i osób LGBT+.