Aktualizacja informacji dotyczących nocnego wypadku w Głogowie Młp. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych lekko ranne zostały trzy osoby dorosłe i dziecko.
Wczoraj informowaliśmy o wypadku na DK9 na wysokości Głogowa Młp. Wg informacji otrzymanych od Generalnej Dyrekcji Dróg krajowych i Autostrad: Trzy osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana. Policja kieruje samochody osobowe na objazdy przez Budy Głogowskie-Widełkę. Pojazdy ciężarowe stoją. Przewidywany czas utrudnień to 2,5 godziny - informowała. GDDKiA.

Nocny wypadek w Głogowie Młp
Nocny wypadek w Głogowie Młp

W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych lekko ranne zostały trzy osoby dorosłe i dziecko.


Dziś otrzymaliśmy informacje uzupełniające od Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Kierująca Toyotą 22-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego jadąc od miejscowości Widełka w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z Mazdą, którą kierował 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W wyniku zderzenia ranni zostali kierująca Toyotą, kierujący Mazdą. 28-letnia pasażerka Mazdy oraz 3-letnia pasażerka Mazdy
kierujący byli trzeźwi, wypadek miał miejsce na obwodnicy Głogowa.
- mówi Adam Szeląg z KMP Rzeszów.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.