Jeszcze w tym roku ruszy budowa nowoczesnego budynku komisariatu policji w Rzeszowie. Przetarg na jego budowę ogłosiła Komenda Wojewódzka.
Nowoczesny budynek ma powstać os. Przybyszówka, a konkretniej na u. Bł. Karoliny. Przetarg na budowę tego nowoczesnego komisariatu ogłosiła Komenda Wojewódzka. Czas na zgłaszanie ofert jest do 21 kwietnia. Pierwsze przygotowania pod inwestycje już ruszyły, wycięto m.in. drzewa.

Kiedy budowa tego budynku zostanie zakończona, przeniosą się do niej policjanci z komisariatu na Baranówce. Stara siedziba komisariatu znajduje się w pawilonie handlowym, jest tam niewiele miejsca, stąd potrzeba budowy nowoczesnego budynku.

Na Przybyszówkę przeniosą się nie tylko dzielnicowi, ale także funkcjonariusze Komisariatu Policji Śródmieście i Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Rzeszów-Śródmieście. Do budynku zostanie przeniesiony również Wydział Ruchu Drogowego KMP w Rzeszowie. W tej chwili mieści się on przy ul. Jagiellońskiej.

Przy budynku nowego komisariatu powstaną także garaże i parking na 60 miejsc postojowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.