Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu w Kraczkowej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierujący motocyklem i jego pasażerka.
W poniedziałek 29 marca przed godz. 15 w miejscowości Kraczkowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem motoru. Drogą gminą motocyklem marki Yamaha jechał 19-letni mieszkaniec gminy Kraczkowa wraz z 18-letnią pasażerką. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na łuku drogi młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie jednoślad uderzył w betonowy przepust.

W wyniku zdarzenia ranny został zarówno motocyklista, jak i jego pasażerka. Oboje trafili do szpitala. Jak ustalili policjanci, 19-latek kierujący motocyklem nie miał prawa jazdy, a jego pojazd ważnego ubezpieczenia OC. Co więcej, yamaha miała założoną tablicę rejestracyjną z innego jednośladu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Natomiast w szpitalu mężczyźnie została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.